Новини

РАДА ЛЕГАЛІЗУВАЛА «ЄВРОБЛЯХИ»

 

Верховна Рада проголосувала за законопроект (№8487), що знижує акцизи на розмитнення автомобілів. Акцизний податок для ввезених в Україну авто буде змінений. Базові ставки акцизного податку будуть наступними: для авто з бензиновим двигуном — 50 євро, для авто на дизелі — 75 євро. Розмір акцизного податку, який треба буде сплатити, дорівнюватиме базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна (обєм двигуна поділений на 1000) та вік машини (кількість повних років).

Приклад розрахунку акцизного податку для авто з бензиновим двигуном:

об’єм двигуна: 2000 см3, рік випуску авто: 2013 ( 5 років)

50 (євро) х 2 (2000 см3/1000) х 5 (років) = 500 євро.

Окрім ставок акцизу, які затверджені в першому читанні, пропонується надати пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені протягом 90 днів після вступу Закону у силу.

 

 

 

МВС ВІДКРИЛО ДАНІ ПРО АВТОМОБІЛІ В УКРАЇНІ

 

На основі відкритих даних Єдиного державного реєстру МВС створено онлайн сервіс на національному порталі data.gov.ua. про першу реєстрацію автомобілів. Цей сервіс надає можливість кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок. У реєстрі відображається все, що відбувалося з автомобілем: зміна власника, номерного знака, здійснення переобладнання тощо.

 

 

 

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ЕЛЕКТРОННИЙ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ

 

7 лютого 2018 року офіційно стартували продажі електронного полісу ОСЦВ в Україні. Зараз офіційно власники транспортних засобів матимуть можливість, окрім традиційного способу придбання полісу автоцивілки, заключити договір через інтернет і отримати електронні поліси страхування на вказаний e-mail.

Електронний документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий, завірений підписом і печаткою.

На сьогоднішній день, маючи електронний договір, водію не обов’язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності полісу буде здійснюватися співробітниками Національної поліції по реєстраційному номеру автомобіля, або по номеру самого договору. Сама перевірка буде здійснюватися в режимі онлайн з допомогою планшету.

Перевірити справжність полісу ОСЦВ можна на сайті МТСБУ: https://policy-web.mtsbu.ua/

  

 

ВР ЗМЕНШУЄ СТАВКИ РОЗМИТНЕННЯ ВЖИВАНИХ АВТО,

ПРЕЗИДЕНТ ВНОСИТЬ ЗМІНИ

 

     Верховна Рада тимчасово, до 31 грудня 2018 року, знизила ставку акцизного податку на вживані автомобілі до рівня ставок на нові авто. Нові ставки акцизу на вживані авто:

з двигуном об'ємом до 1000 куб. см - 0,102 євро за 1 куб. см;

з двигуном об'ємом до 1500 куб см - 0,063 євро за 1 куб. см;

з двигуном об'ємом до 2200 куб см - 0,267 євро - за 1 куб. см;

з двигуном об'ємом до 3000 куб. см - 0,276 євро - за 1 куб. см;

з двигуном об'ємом понад 3000 куб. см - 2,209 євро - за 1 куб. см. 

       Ставки не застосовуються на авто вироблені до 1 січня 2010 року, також накладається заборона на ввезення на територію нашої держави автомобілів, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом, державою-агресором щодо України. Можна завезти лише одну машину до кінця дії закону на особу, заборонено перепродаж, а також є умова, що власник авто має завезти його в Україну особисто.

           Окрім акцизу, при розмитненні власнику завезенного автомобіля прийдеться заплатити увізне мито (10%) та ПДВ (20%).

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Більше новин читайте в наших групах в соцмережах.

 

 

 

 

 Cтворення сайтів © Network Studio